Країною вже чотири роки проходить освітня реформа, яка перетворює звичайні навчальні заклади на сучасну й прогресивну Нову українську школу. Не оминув вітер змін і заклади загальної середньої освіти Роганської селищної ради. Проте Нова українська школа – це не лише пафосна назва, але й кардинально інші методи навчання, які потребують нового інструментарію.

На кожен навчальний заклад на забезпечення потреб Нової української школи з державного та місцевого бюджету Роганська селищна рада регулярно виділяє певну суму коштів та закуповує меблі, комп’ютерне обладнання, дидактичні матеріали, необхідні для навчання по-новому.

Так у вересні цього року наші заклади загальної середньої освіти, а саме Роганська гімназія, Роганський аграрний ліцей та Пономаренківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Роганської селищної ради, поповнилися сучасними столами та стільцями, і наші першокласники зможуть навчатися за новими програмами. Щоб вони мали таку можливість, держава виділила субвенцію, а Роганська селищна рада надала співфінансування на обладнання, інвентар та засоби навчання для закладів освіти.