25 травня 2018 на території Роганської селищної ради в закладах загальної середньої освіти відбулося Свято останнього дзвоника. Випускників, педагогів, батьків та гостей прийшли привітати Шевченко Ф.С., Роганський селищний голова; Ульянченко О.В., ректор ХНАУ ім. В.В.Докучаєва, член-кореспондент НААН України, доктор економічних наук, професор; Шелудько Р.М, перший проректор, кандидат економічних наук, професор; Котелевець М.В., заступник Роганського селищного голови; Фатєєва О.О., заступник начальника відділу освіти Роганської селищної ради.
На урочистих лінійках учні отримали нагороди за відмінне навчання та спортивні досягнення. Були відзначені учителі за значний особистий внесок у роботу з обдарованими дітьми та формування здорового способу життя учнівської молоді.
Особливим свято останнього дзвоника було для випускників громади, для яких сьогодні відкрились двері у майбутнє! Юнакам та дівчатам побажали доброго, надзвичайного та яскравого шляху у нову, не менш цікаву частину життя!
Для всіх інших школярів – це початок веселих літніх днів, мета яких – набратися нових сил, натхнення і нових надій на наступний навчальний рік.