Протягом 2020 навчального року з метою залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії, був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу Шкільна бібліотека – 2020» за номінацією «Бібліотека – територія читання».

У конкурсі взяли участь: Черкашина Г.А. – завідувач шкільної бібліотеки Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ст. Роганської селищної ради, Ярошик О.П. – завідувач шкільної бібліотеки Роганської гімназії, Носань О.І – завідувач шкільної бібліотеки Роганського аграрного ліцею.  На підставі пройдених завдань, які включали: написання професійного есе, власного портфоліо, паспорту бібліотеки, оформлення анкети, визначили переможців конкурсу. Критеріями для оцінювання виступили: інноваційність, унікальність діяльності бібліотеки з формування в учнів культури читання, популяризації книги та читання; системність та систематичність роботи; використання сучасних бібліотечних методів, прийомів, форм роботи, застосування педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій; створення комфортного бібліотечного середовища для читання та умов для рівного доступу до інформаційних ресурсів бібліотеки; формування фондів бібліотеки з урахуванням читацьких запитів. Результати конкурсу: перше місце – Черкашина Г.А., друге – Ярошик О.П., третє – Носань О.І.

Таким чином, Черкашина Г.А., завідувач шкільної бібліотеки Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ст. Роганської селищної ради, стала  учасником  другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» у номінації «Шкільна бібліотека – територія читання»

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу Шкільна бібліотека – 2020», який проходив на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на підставі 50 розглянутих робіт бібліотечних і педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, які були надіслані до оргкомітету, були визначені 15 лауреатів конкурсу, серед яких і представниця нашої громади бібліотекар Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкашина Галина Анатоліївна.

Вітаємо Галину Анатоліївну! Бажаємо ій натхнення, здоров’я, сміливих ідей та успіхів у роботі, приємних відкриттів та вражень, позитивних емоцій та барвистого життя! Бажаємо, щоб її багатий життєвий досвід, енергія та наснага були гарантами нових професійних здобутків!