21.12 2019 року відбулось звітно-виборче  засідання вчителів міжшкільного методичного об’єднання природничо – математичного циклу. У заході взяли участь вчителі математики, фізики, хімії, біології, географії Роганської гімназії, Роганського аграрного ліцею, Пономаренківської ЗОШ І – ІІІ ст. Роганської селищної ради.

У порядку денному були розглянуті питання: аналіз роботи ММО природничо – математичного  циклу за 2019 рік: (підсумки роботи ММО у 2019 календарному році (конкурси, олімпіади, турніри); відзначення здобутків в роботі; причини та шляхи усунення недоліків в роботі ММО;  участь учнів у І – ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад та І – ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів  Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році. (Підсумки захисту творчих робіт учнів та підготовча робота до захисту робіт учнів 9 – 11 класів); розробка орієнтовного плану роботи ММО фізико – математичного  циклу  на 2020 рік: переформатування науково-методичних  напрямків ММО та створення нових циклів; визначення теми, над якою працюватиме ММО у наступному році, а також науково-методичої теми, над якою працюватиме кожен вчитель.

Згідно порядку денного із звітом про роботу міжшкільного методичного об’єднання природничо – математичного циклу  виступила голова ММО Чупіс Г.М.

Про плани на наступний рік заслухали методиста КЗ «Методичний центр Роганської селищної ради» Федоренко Т.М.