24 квітня 2018 року на базі Роганського аграрного ліцею відбувся семінар-практикум «Забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах підготовки до впровадження нового освітнього стандарту».
У семінарі взяли участь вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти та вихователі закладів дошкільної освіти Роганської селищної ради.
Учасники ознайомились з досвідом роботи вчителів, було представлено проект «Впевнений старт», ознайомились з презентацією «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти», «Інклюзивна освіта: крок за кроком»
![](http://rogan-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/P_20180425_140541-e1525253748479-169x300.jpg)
Jpeg
![](http://rogan-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/P_20180425_141805-300x169.jpg)
Jpeg
![](http://rogan-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/P_20180425_145535-300x169.jpg)
Jpeg
![](http://rogan-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/P_20180425_150509-300x169.jpg)
Jpeg