Перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу

«Учитель року – 2021»

Шановні колеги!

На цьому сайті розміщується вся інформація про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021 в номінації «Математика».

Кожного року в Україні проводиться свято «Учитель року», що збирає провідників у світ знань, творчості і мудрості. За цей час конкурс відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів, серед яких були і наші земляки. Сьогодні вони зросли професійно, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.

Третій рік поспіль наша Роганська ОТГ визнана зоною проведення першого(зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Минулого року ми обирали кращих педагогів у номінації «Початкова освіта», «Хімія», «Образотворче мистецтво». Цього року – у номінаціях: «Українська мова та література» і «Математика». Усі етапи фестивалю проведено дистанційно. Робота фахових членів журі та оргкомітету частково також була організована онлайн.

У конкурсі професійної майстерності взяли участь 4 педагога:

  • у номінації «Українська мова та література»:

Носкова Людмила Іванівна, учитель української мови та літератури Роганської гімназії Роганської селищної ради;

  • у номінації «Математика»:

Штонда Тетяна Миколаївна, учитель математики Комунального закладу “Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради”;

Кушнір Тетяна Володимирівна, учитель математики Височанської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови ім. Героя Радянського Союзу О.Л. Пшенички Харківської районної ради Харківської області;

Казьмірова Олена Іванівна, учитель математики Пономаренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради Харківського району Харківської області.

В складних та напружених конкурсних випробуваннях кожен із педагогів показав високий  науковий та професійний рівень,  поділився з колегами своїми педагогічними здобутками, продемонстрував нові педагогічні ідеї та методичні родзинки. Конкурсні випробування «Тестування», «Майстер-клас» та «Дистанційний урок»  були проведені в режимі онлайн. Педагоги майстерно організовували освітній процес в дистанційному режимі, проводили співбесіди з членами журі  в режимі онлайн, демонстрували відеозаписи майстер-класів.

Конкурс став ще однією сходинкою до вершин професійної майстерності.

Переможцем  І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика» стала Штонда Тетяна Миколаївна, учитель математики Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради».

Лауреатами конкурсу визнано:

ІІ місце – Кушнір Тетяна Володимирівна, учитель математики Височанської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови ім. Героя Радянського Союзу О.Л. Пшенички Харківської районної ради Харківської області;

ІІ місце – Казьмірова Олена Іванівна, учитель математики Пономаренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради Харківського району Харківської області.

У номінації  «Українська мова та література» визнано лауреатом Носкову Людмилу Іванівну, учителя української мови та літератури Роганської гімназії Роганської селищної ради, яка посіла ІІ місце в першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходив на базі Харківської районної ради Харківської області.

Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу! Бажаємо успішного здійснення всіх планів, плідної професійної діяльності, натхнення, сумлінної та високопрофесійної праці, наполегливості у досягненні поставлених цілей, професійної компетентності та мудрості!

Оргкомітет висловлює подяку учасникам конкурсу та журі за творчий внесок та активну участь у конкурсі «Учитель року – 2021»

Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.06.2020 № 777 Про проведення всеукраїнського конкурсу Учитель року-2021

Положення

Лист МОН Умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» .

Наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 02.07.2020 №86 «Про проведення першого (зонального) та другого (регіонального) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Додаток – форми для подання матеріалів конкурсу.

Етичний кодекс учасника/учасниці конкурсу.

Наказ від 29.10.2020 №149 «Про визначення зон проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»додаток  

Наказ Учитель року 2021 Рогань

УМОВИ проведення випробувань

Протокол оцінювання Тестування

Протокол Майстер клас

Протокол Дистанційний урок

Протокол Математика (pdf)

Протокол Зведений

Підсумковий наказ Учитель року 21

 

Роганський відділ освіти висловлює подяку учителям-конкурсантам та членам журі, які взяли активну участь у проведенні І (зонального) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

Упродовж двох тижнів троє найкращих, харизматичних, креативних, компетентних педагогів, готових бути в авангарді сучасної системи навчання, гідно змагалися за звання переможця. Нелегким був шлях до перемоги. Учасники продемонстрували педагогічну майстерність у таких випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Майстер-клас» та «Дистанційний урок». Кожен етап Конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним.

Вчителі провели цікаві уроки з використанням нестандартних методів навчання, вміло застосовуючи сучасне обладнання, прийоми, системи та інновації. Уроки учасників конкурсу були особливими: мали своє забарвлення; навчальні, розвиваючі та виховні цілі. Використання сучасних освітніх технологій та нових підходів до викладання предмету математика зацікавило навіть членів журі.

Безперечно, тільки коли людина хоче вдосконалюватися, вона не зупиниться на шляху саморозвитку і з кожним новим кроком перед нею відкриватимуться нові і нові можливості. Учасники конкурсу та члени журі впевнені, що конкурс «Учитель року – 2021» збагатив їх життя новими знаннями, дозволив відчути нові емоції, пізнати новий досвід. Нехай натхненність перемогою додає наснаги, креативності, щирої віри у благородність обраного за покликанням ремесла, щоб і наступні випробування по педагогічній сходинці вгору стали переможними.

Тож журі визначило переможців за такими критеріями: професіоналізм, творчість та успіхи в конкурсних випробуваннях, відмінна фахова і методична підготовка, виявлена під час конкурсних змагань; креативність, творчість,  оригінальність та висока професійна майстерність, оригінальність та винахідливість, артистизм у професійній діяльності, ерудиція та толерантність;  вміння розвивати пізнавальну діяльність учнів; креативність та висока психолого-педагогічна компетентність.

Отже, ми висловлюємо подяку конкурсантам, професійним членам журі за участь у  конкурсі, за забезпечення належних умов, чітку організацію І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Конкурсанти – справжні лідери педагогічної громади. Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності.

Бажаємо всім учасникам Конкурсу, всім, хто був причетний до його організації і проведення, задоволення від своєї педагогічної праці, здобутків, тепла, віри в успіх! Бажаємо наснаги, творчих здобутків!

 

 Переможці І (зонального) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

 

Диплом І ступеня

 

Штонда Тетяна Миколаївна, учитель математики Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»

 

Диплом ІІ ступеня

 

Кушнір Тетяна Володимирівна, учитель математики Височанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови ім. Героя Радянського Союзу О.Л. Пшенички Харківської районної ради Харківської області

 

Диплом ІІ ступеня

 

Казьмірова Олена Іванівна, учитель математики Пономаренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради Харківського району Харківської області

 

Диплом ІІ ступеня

 

Носкова Людмила Іванівна, учитель української мови та літератури Роганської гімназії Роганської селищної ради Харківського району Харківської області

 

Висловлюємо слова вдячності конкурсантам-переможцям за професіоналізм, креативність, талант, витримку, терпіння, що допомогли педагогам гідно представити свої громади у конкурсі. Бажаємо учителям натхнення, оптимізму, подальших успіхів, здійснення мрій та нових перемог на шляху до творчих вершин!

Бажаємо переможцям конкурсу міцного здоров’я, успіхів і творчих звершень. Нехай надія і віра в себе, у свої сили надихають на нові перемоги.

 Роганський відділ освіти висловлює подяку членам журі, які взяли активну участь у проведенні І (зонального) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

Голова та члени журі конкурсу відповідально і виважено поставилися до експертного процесу. До складу фахового журі увійшли справжні майстри  педагогічної математичної справи: професійні, ініціативні, творчі, відповідальні в організації та проведенні заходу, розумні, цілеспрямовані, креативні та цікаві люди з оригінальними поглядами на сучасну освіту, власним баченням місця свого предмета серед інших.

Журі упродовж всього конкурсу під головуванням Мандражи Оксани Анатоліївни, тримало руку на пульсі всіх подій та випробувань і вбачало своїм обов’язком створити комфортні умови для роботи педагогів-конкурсантів.  Конкурс дозволив не лише продемонструвати професійні вміння та навички. На цьому дистанційному майданчику всі відкрили для себе надзвичайно цікаві й абсолютно різнопланові, інноваційні методи та прийоми фахівців-математиків як конкурсантів, так і членів журі. Учителі представляли різноманітні прийоми, вправи та презентації, які передбачають досконале оперування низкою популярних серверів та Інтернет-платформ. Цінною та корисною стала  інформація учителів-конкурсантів щодо впровадження STEAM-освіти на уроках математики, продемонстровано приклади реалізації міжпредметної інтеграції технологій. І все це відбувалось під наглядом, консультуванням, аналізуванням журі та особисто його голови Мандражи Оксани Анатоліївни.

Отже, Роганський відділ освіти за високий рівень професіоналізму та неупередженість кваліфікованого оцінювання номінантів конкурсу висловлює подяку членам журі:

 

  • Мандражи Оксані Анатоліївні, голові журі, доценту кафедри фізики та вищої математики Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, кандидату педагогічних наук;
  • Фоменко Оксані Олександрівні, члену журі номінації «Математика», учителю математики Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області;
  • Зорянській Юлії Олександрівні, члену журі номінації «Математика», учителю фізики та математики КЗ «Коротичанський ліцей Пісочинської селищної ради»;
  • Колісник Аллі Петрівні, члену журі номінації «Математика», учителю фізики та математики Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради;
  • Головіній Катерині Петрівні, члену журі номінації «Математика», учителю математики Пономаренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради, заступнику директора з навчально-виховної роботи;
  • Лук’яновій Аллі Володимирівні, члену журі номінації «Українська мова та література», учителю української мови та літератури Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради, заступнику директора з навчально-виховної роботи.

Також Роганський відділ освіти висловлює подяку адміністрації Роганської гімназії, а саме директору Роганської гімназії Роганської селищної ради Меленті Вірі Ісмаілівні, за підготовку та залучення педагогічної спільноти до організації всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», за відповідальну роботу, професіоналізм, ініціативу, творчість в організації та проведенні конкурсного процесу. Також щиро дякуємо за допомогу в проведенні заходу директору Пономаренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роганської селищної ради Єрьоміну Ігорю Олександровичу та директору Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради Псюрнику Миколі Михайловичу.