28 листопада 2018 року на базі Пономаренківського ДНЗ з метою ознайомлення з організацією освітнього процесу у закладі дошкільної освіти відбувся круглий стіл на тему «Впровадження програми «Впевнений старт» у закладі дошкільної освіти», в якому брали участь вихователі, музичні керівники закладів дошкільної освіти та вчителі початкових класів.
Із вступним словом про роботу закладу та впровадження програми «Впевнений старт» виступила завідувач Пономаренківського ДНЗ Гончаренко Л.І.
Доповідь «Дитячий садок і Нова українська школа: як прокласти місток» підготувала і презентувала вихователь-методист закладу Фалько О.В.
Гості круглого столу переглянули постановку музичної казки за участю дітей «Як Лисичка та Журавель потоваришували» за сценарієм та обробці музичних керівників Карнаух О.М. та Криворучко А.В.
Вихователь групи старшого дошкільного віку Кравченко Т.М. провела відкрите заняття на тему «Готуємо смачну піцу – соціально-ігрове проектування за спільним задумом дітей за програмою «Впевнений старт», старший дошкільний вік».
Після проведення заходу відбувся обмін думками між учасниками круглого столу по впровадженню програми «Впевнений старт» у закладі дошкільної освіти. Вихователі поділились власним досвідом і сучасним поглядом на готовність до Нової української школи.