16 жовтня 2019 року на базі Роганської гімназії відбувся семінар-практикум міжшкільного методичного об’єднання класних керівників ЗЗСО Роганської селищної ради Харківського району Харківської області на тему «День захисника України: традиції та сучасність», метою якого було розширення знань про історію славного українського козацтва; розвиток вміння аналізувати, систематизувати, критично мислити; виховування патріотизму, гуманізму, поваги до традицій українського народу.

Програма була насиченою і цікавою як для гостей, так і для учнівського та педагогічного колективів гімназії. Захід включав загальношкільну лінійку «Ми роду козацького діти», на якій звучали пісні, вірші та слова вдячності захисникам України; учні поклали квіти до могили Невідомого солдата; присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у Світовій та сучасній війнах. Потім в кожному класі були проведені виховні години «В єдності наша сила», на яких учні познайомились з історією виникнення свята та традиціями святкування «Дня захисника України», «Дня козацтва»; відбулась презентація книжкової виставки «Наша пісня, наша доля не вмре, не загине», організатором якої є завідуюча бібліотекою О.П. Ярошик.  Завершальним етапом семінару був квест «Курс юного джурівця»,  організатором якого виступила педагог-організатор О.В. Максимова.

Команди у складі учнів 10-11 класів та гостей відвідали зупинки «За крок до служби», «Соколине око», «Врятуй. Допоможи», «Історичну», «Танцювальну» та «Музичну».

Сподіваємось, що заходи не залишили байдужими нікого.