23.04 2019 року на базі Пісочинської об’єднаної територіальної громади відбувся зональний етап Фестивалю дружин юних пожежних, який проводиться щороку з метою навчання учнів правилам безпечної поведінки, формування поваги до професії рятувальника, залучення учнівської молоді до вивчення історії пожежно – рятувальної справи, до вивчення правил безпеки життєдіяльності та пропаганди здорового способу життя.

Конкурси складалися з завдань: «Візитка», теоретичного тестування «Знавці пожежної справи», завдання «Людина у надзвичайній ситуації».

Нашу громаду представляла команда юних пожежних Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ст. Роганської селищної ради, яка показала високий рівень підготовки як в теоретичних завданнях з правил пожежно – рятувальної справи, так і повною мірою розкрили свої творчі здібності, порушили в своїх виступах актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, пропагуючи поради та рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності, популяризуючи здоровий спосіб життя.

Серед юних талантів журі визначило переможців, і наша команда одержала 319 балів, продемонструвавши прекрасні знання, творчі здібності, проявивши громадянські та патріотичні почуття.

Молодці хлопці і дівчата! Дякуємо за гідний виступ на Фестивалі, велика подяка заступнику директора з навчально-виховної роботи Головіній Катерині Петрівні, учителю Казьміровій Олені Іванівні, які підготували належним чином нашу команду до участі в змаганнях і перемоги!