У жовтні 2020 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» із метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області, проведено з використанням онлайн-сервісів Обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений 175- річчю від дня народження І.К. Карпенка-Карого за темою «Де ж і голосам буть, як не в народі, що виростає на волі, серед степу широкого! (І. Карпенко-Карий)»

У фестивалі взяли участь 49 учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти районів, міст, ОТГ області й 8 учнів закладів освіти інтернатного типу. Учасники фестивалю розмістили свої виступи із вищевказаної теми на сервісі YouTube.

Оргкомітетом Фестивалю визначено 14 переможців і 10 лауреатів.

Нашу громаду на цьому конкурсі гідно представила учениця 10 класу Роганської гімназії Роганської селищної ради Федотова Марія.

9 листопада 2020 року у День української писемності та мови в режимі онлайн відбудуться урочистості з виступами переможців і лауреатів Обласного фестивалю ораторського мистецтва.

 

https://youtu.be/3HfyfM4JA40

Нагородження дипломами переможців Фестивалю ораторського мистецтва у 2020/2021  навчальному році за темою «Де ж і голосам буть, як не в народі, що виростає на волі, серед степу широкого! (І. Карпенко-Карий)» серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Роганської селищної ради (дистанційно).

 

Диплом  І ступеня

 

  1. Федотова Марія, учениця 11 класу Роганської гімназії Роганської селищної ради

 

Диплом ІІ ступеня

 

  1. Ріяко Дарія, учениця 11 класу Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради

 

Диплом ІІІ ступеня

 

  1. Миколюк Ксенія, учениця 10 класу Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради

 

 Подяка учителям, які підготували переможців конкурсу ораторського  мистецтва ЗЗСО Роганської селищної ради

  1. Ткач Наталі Сергіївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Роганської гімназії Роганської селищної ради;
  2. Лук’яновій Аллі Володимирівні, учителю української мови  та  літератури Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради;
  3. Кецовій Вікторії Тихонівні, учителю української мови та літератури Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради.

 

За високий рівень професіоналізму та неупередженість кваліфікованого оцінювання учасників-конкурсантів Роганський відділ освіти висловлює подяку членам  журі конкурсу та голові журі, доценту кафедри мовних дисциплін Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олені Василівні Тихоненко, яка організувала чітку роботу членів журі, забезпечила об’єктивність розгляду результатів, взяла активну участь у визначенні переможців Конкурсу ораторського мистецтва у 2020/2021  навчальному році серед учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Роганської селищної ради.