17 вересня 2019 року відбувся науково-практичний семінар «Фізична активність і фізичний розвиток дітей як індикатори стану їх здоров’я». Семінар проходив  в приміщенні «Харківський санаторний НВК № 13». Організатори: КЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Харківським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України). Учасників привітали начальник Харківського обласного відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Кривенцова О.М., старший викладач кафедри виховання і розвитку особистості КЗ «ХАНО» Волкова І.В., директор школи Михайленко Г.В.

На семінарі обговорювались  питання національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Учасників семінару познайомили з роботою закладу: провели екскурсію, були присутні  на заняттях та  майстер-класах.

На науково-практичному семінарі були оголошені результати за 2018/19 навчальні роки за підсумками змагань «Спорт протягом життя». По ІV групі ЗЗСО Харківської області: І місце – Роганська територіальна громада

Вітаємо і бажаємо в наступному році нових перемог!!!