Сучасна Їдальня – це комфортний простір, зона відпочинку та відновлення сил. Їдальня посідає одне з найважливіших місць серед приміщень школи.  Це і місце для прийому їжі, і територія відпочинку, де мають панувати комфорт та позитивна атмосфера. Учні різного віку щодня піддаються розумовому і фізичному навантаженню, тому їм постійно потрібно підкріплювати свої сили комплексними обідами.

Відділ освіти Роганської селищної ради систематично працює над поліпшенням матеріально-технічної бази закладів освіти Роганської об’єднаної територіальної громади.

Так у 2018–2019 навчальному році було «під ключ» відремонтовано приміщення їдальні Роганського аграрного ліцею, оновлено оснащення харчоблоку новою вентиляцією, системою опалення, облаштовано кахельною плиткою, новою проводкою, мийною ванною; відбулась закупівля нових бойлерів, холодильних камер.

Програма, за якою здійснювалась повна комплектація їдальні Роганського аграрного ліцею відповідає концепції Нова українська школа.

Протягом 2019-2020 навчального року був завершений останній етап модернізації – облаштування їдальні новими  сучасними меблями.

Головною метою відділу освіти було оновлення та модернізація приміщення їдальні Роганського аграрного ліцею, оптимізація простору за допомогою сучасних, якісних, нових меблів, яка є запорукою створення справжньої зони комфорту у шкільному середовищі.

Оснащення шкільної їдальні сучасними та якісними меблями дозволить відновити фізичні та емоційні сили учнів і педагогів, підвищить ефективність учнівської працездатності під час освітнього процесу.

Сучасні, якісні меблі в їдальні Роганського аграрного ліцею допоможуть створити справжню зону комфорту для відновлення емоційних і фізичних сил.