Освітянський форум «Стандарт Нової української школи»

16.03.2019 року на базі Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»  Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  спільно з Творчим об’єднанням «Соняшник» та ХГУ «Народна українська академія» у межах Тижня української культури пройшов освітянський форум «Стандарт Нової української школи».

Мета форуму – представлення освітянській спільноті Стандарту Нової української школи, обговорення його особливостей, аналіз викликів реформи «Нова українська школа».

У якості провідних спікерів виступили: директор Департаменту науки і освіти ХОДА Карпова Л.Г.; представники ХГУ «НУА» Михайльова К.Г., Ануфрієва І.Л.; у розділі «Інтерактивний майданчик» із доповіддю «Стандарт мовно-літературної освіти. Особливості проведення ЗНО з української мови і літератури 2019 року» виступив начальник відділу суспільно-гуманітарних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти Панченков А.О.; у розділі «Методичні діалоги» про особливості завдань «Соняшника» в контексті НУШ, концепції національно-патріотичного виховання та ефективної підготовки до ЗНО був заслуханий голова методичної комісії Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» Помазан І.О. Цікаво було ознайомитися з методами та інноваціями викладання української мови та літератури відомого учителя української мови та літератури Хустської гімназії Закарпатської області, заслуженого учителя України Калинич О.В.

На конференцію були запрошені методисти, керівники методичних об’єднань, вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, природознавчих дисциплін. Після закінчення  форуму всі учасники отримали відповідні сертифікати.