Сьогодні, 5 січня 2021 року, розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти https://bit.ly/3obCDDG.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники/учасниці пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО:

українська мова

українська мова і література

математика

математика (завдання рівня стандарту)*

історія України

іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька)

біологія

географія

фізика

хімія

Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного предмета, учасники/учасниці  зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома.

10–14 квітня зможуть занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», аби отримати результати пробного ЗНО (за шкалою 1-12 балів, за шкалою 100-200 балів).

Отже, у 2021 році можна буде як ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, так і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших предметів з переліку

Результати пробного ЗНО 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

11 квітня зможуть ознайомитися із офіційними відеокоментарями до завдань тестів за посиланням http://bit.ly/probne-zno2021, обравши потрібне відео. Матеріали підготують експерти Українського центру у межах спільного проєкту з ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження».