На базі Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  28 травня 2021 року відбувся І етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання дітей та молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості.

Рої із двох закладів загальної середньої освіти Роганської селищної ради вийшли помірятися силами. Рій «Патріоти» захищав честь Пономаренківської ЗОШ, а рій «Соколи» – Роганського аграрного ліцею. Після емоційної, насиченої, динамічної гри визначились переможці:

В конкурсах «Впоряд» та «Рятівник» сили були приблизно однакові.

В перетягуванні линви – сильнішим виявився рій «Соколи».

В конкурсі «Туристсько-спортивна смуга перешкод» – пальму першості виборов рій «Патріоти».

В конкурсі «Відун» краще впорався із завданням рій «Соколи».

В конкурсі «Стрільба» від рою «Патріоти» були представлені Кожедуб Лілія – 13 балів та Нехай  Микита – 33 бали. Від рою «Соколи»: Скоморохова Валерія – 21 бал та Булах Данило – 33 бали.  Отже, за підсумками визначились переможці:

І місце – Роганський аграрний ліцей

ІІ місце – Пономаренківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Роганська гімназія представлена не була.

Команди  та учасники відзначені дипломами відділу освіти Роганської селищної ради.

Бажаємо нашим переможцям здоров’я, наснаги, нових звершень, досягнення мети та успіхів в житті!

Висловлюємо щиру подяку Єрьоміну Ігорю Олександровичу, директору  Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та адміністрації школи  за гідну організацію та смачний куліш для учасників гри «Сокіл» («Джура»); Максименку Юрію Вікторовичу,  майору запасу та  Трегубу Костянтину Миколайовичу, декану факультету «Фізичного виховання» Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва за плідну співпрацю.

*Захід був проведений із додержанням всіх карантинних вимог.