З метою формування у дітей та молоді культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, Відділами освіти Харківського району спільно з представниками Харківського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області 12 березня 2021 року проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику «Пожежі краще запобігти».

В конкурсі приймали участь учні закладів загальної середньої освіти Харківського району у трьох вікових категоріях: від 6-ти до 10-ти років, від 11-ти до 14-ти років, від 15-ти до 18-ти років.

Перед журі стояв нелегкий вибір: серед безлічі чудових робіт відмітити найкращі. Слід зазначити, що подані роботи відповідали тематиці конкурсу, мали оригінальні ідеї та яскраві рішення. Найкращі роботи будуть представлені на обласному конкурсі.

Робота Топчій Єлизавети, Ярош Ірини та Лаптій Кіри (учениць 6 та 7 класів Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів) у номінації «Декоративно-прикладна творчість» вікової категорії від 11 до 14 років зайняла ІІ місце! А роботи Грєбєнчи Анни, учениці 4-Б класу Роганської гімназії, у номінації «Декоративно-прикладна творчість» вікової категорії від 6 до 10 років, Сєлівєрстової Діани, учениці 3-В класу Роганської гімназії, у номінації «Художня творчість» вікової категорії від 6 до 10 років, та Чалої Уляни, учениці 7-А класу Роганської гімназії, у номінації «Художня творчість» вікової категорії від 11 до 14 років – отримали призи глядацьких симпатій!

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь!