З 01 по 15 грудня 2021 року відбувався обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Захід проводився з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

В Конкурсі взяли участь вихованці закладів позашкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти та закладів освіти обласного підпорядкування із 7 районів області, а також 40 об’єднаних територіальних громад. Для участі в обласному (заочному) етапі конкурсу приймалися роботи, виконані в довільній формі (флористична техніка виконання робіт) за такими номінаціями: стилізована ялинка; новорічний букет; новорічна композиція; новорічний вінок; сюжетна композиція; флористична новорічна картина, колаж; новорічний подарунок. Всього було представлено 350 робіт.

Згідно наказу КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» № 173 від 15.01.2022 «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» журі відзначило високий рівень виконання авторських робіт учнями та визначило переможців і активних учасників.

Серед них робота Павлюк Ангеліни «Затишок різдвяної домівки» (керівник Перевалова В.Г.) в номінації Новорічний вінок  – КЗ «Роганський ліцей» нагороджується грамотою КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості»; робота  Бузіної Єлизавети «Новорічна красуня» (керівник Клєщова Р.С.) в номінації Стилізована ялинка – КЗ «Роганський академічний ліцей»  та робота Власова Тихона «Різдвяна зірка» (керівник Нерсисян Д.А. та Александрова Т.В.) в номінації Новорічний подарунок – КЗ «Пономаренківський ліцей» відзначені грамотою КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» за активну участь у конкурсі.

Бажаємо всім учасникам і керівникам міцного здоров’я, нових творчих ідей та перемог!