6 серпня 2018 року в с. Хроли відбулось відкриття нової групи у Пономаренківському ДНЗ (ясла-садок) Роганської селищної ради. Розширення дитячого садка свідчить про те, що громада поповнюється новими маленькими громадянами України.
Теплий, охайний, яскравий садочок відчинив свої двері для гостей, які прибули привітати громаду села та малечу з такою подією. На святкування завітали: Роганський селищний голова Шевченко Ф.С., перший заступник Роганської селищного голови Топчий А.Г., заступник начальника відділу освіти Фатєєва О.О., директор Комунального закладу «Методичний центр» Тугушова Х.К. Новим мешканцям дитячого закладу побажали гарно проводити час у садочку, навчатися новому, зростати здоровими та щасливими.
Для того, аби діти могли відвідувати садок було зроблено чимало. Проведено ремонт приміщення, встановлено енергозберігаючі вікна, ремонт стелі, стін, підлоги, облаштовані санітарні кімнати, закуплені меблі
Представники батьківського колективу за зроблене подякували усім, хто долучився до цієї справи. У свою чергу дітлахи порадували присутніх віршованими, пісенними та танцювальними номерами.
Право перерізати червону стрічку на вході до групи надали Роганському селищному голові Шевченко Ф.С. та першому заступнику Роганського селищного голови Топчию А.Г.
Натхненні порцією позитиву від дитячих посмішок усі учасники заходу отримали енергетичний заряд та веселий настрій, залишаючи стіни дитячого садка.