Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням випускних балів. 27 та 28 травня відбулися випускні бали у закладах дошкільної освіти нашої громади.

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Багато  хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо талановитих, розумних, а головне – активних дітей,  які мають свої мрії і уподобання,  вміють гарно співати і танцювати, що й було показано на святі.

Теплими словами привітали своїх вихованців завідувачі ЗДО, які щиро побажали дітям добра, успіху та нагородили  випускників дипломами про закінчення дитячого закладу.

Також кожен випускник отримав подарункові набори від Роганської селищної ради.

Яскравим і незабутнім став хвилюючий момент,  де в пам’ять про дошкільне дитинство  діти, загадавши свої найзаповітніші мрії, відпустили в небо повітряні кульки.

Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Тож бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.