23.02.2021 о 15.00 на базі Роганської гімназії у дистанційній формі відбулося звітно-виборче засідання міжшкільного методичного об’єднання фізико-математичного напряму. У ньому взяли участь вчителі фізико- математичних дисциплін Роганського аграрного ліцею, Пономаренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Роганської гімназії Роганської селищної ради.

Тема засідання: Аналіз роботи міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізико-математичного напряму ЗЗСО Роганської селищної ради та його мета і завдання в 2021 році.

  1. Аналіз роботи ММО та методичної ради.
  2. Обговорення плану роботи ММО на 2021 рік.
  3. Про участь учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН.
  4. Вибори голови ММО і секретаря.

Протягом 2020 року вчителі ММО працювали над темою «Підвищення ефективності роботи шляхом застосування традиційних та пошуку нових високоефективних форм і методів роботи».

Вчителями фізики і математики були підготовлені і проведені учнівські олімпіади І етапу, всі школи підготували команди і прийняли активну участь в олімпіадах ІІ і ІІІ етапах; були проведені в дистанційній формі: 09.01.2020 – установчий семінар у Роганській гімназії, 27.03.2020р. презентаційний меседж у Роганському аграрному ліцеї (онлайн), 27.05.2020 (тренінг) – Роганська гімназія, 15.11.2020 семінар – Пономаренківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На засіданні членами ММО була розроблена програма роботи на 2021 рік, заслухані звіти про результати учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Головою ММО фізико-математичного напряму залишається Чупіс Галина Михайлівна, секретарем – Остапенко Анастасія Віталіївна.