24.12.2019 року на базі Роганської гімназії відбулось звітно-виборче засідання вчителів міжшкільного методичного об’єднання мов та літератур. На ньому були присутніми вчителі української мови та літератури, англійської та німецької мов, зарубіжної літератури Роганської гімназії, Роганського аграрного ліцею, Пономаренківської ЗОШ І – ІІІ ст. Роганської селищної ради.

Згідно порядку денного був заслуханий звіт голови ММО суспільно – гуманітарного циклу вчителя Роганського аграрного ліцею Савченко О.В., проаналізувавши виконання плану роботи  методичного об’єднання за 2019 минулий рік,  його вплив на підвищення результативності навчально-виховного процесу; визначення плану роботи на наступний рік з метою  реалізації завдань, які покладені на МО. Були відзначені досягнення в роботі, причини та шляхи усунення недоліків.

Із доповіддю виступила методист «Методичного центру Роганської селищної ради» Федоренко Т.М., яка вказала на основні напрями роботи ММО на наступний рік, визначення ролі кожного члена ММО в розробці колективної науково-методичної проблеми; були визначені списки членів методичного об’єднання, запропоновані форми підвищення фахового і методичного рівня членів МО; теми, над якими працюватимуть учителі, види їх презентації. Також були визначені  теоретичні і практичні питання, що розглядатимуться протягом року в процесі роботи ММО; намічені основні форми роботи, орієнтовна тематика роботи майстер-класів; розглянуті питання атестації педагогічних працівників та участь в роботі МО вчителів, що атестуються. Відбулось переобрання голови та секретаря ММО.