Ми це зробили!

Ми довго вели підготовчу роботу: проходили тренінги, закуповували інвентар, відбирали естафети для кожного дивізіону. І нарешті, 30 вересня 2020 року на футбольному полі Роганського аграрного ліцею відбулись перші відбіркові ігри всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games». При гарній погоді і такому ж настрої в іграх приймали участь  учнівські команди із закладів загальної середньої освіти Роганської селищної ради:

  • Перший віковий дивізіон (учні 3-х, 4-х класів) – 3 команди
  • Другий віковий дивізіон (учні 7-х, 8-х, 9-х класів) – 2 команди

В цікавій та запеклій боротьбі І місце в першому віковому дивізіоні виборола команда Роганського аграрного ліцею, ІІ місце – команда Пономаренківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Роганської гімназії.

В другому віковому дивізіоні пальму першості здобула команда Роганського аграрного ліцею, ІІ місце у команди Роганської гімназії. За рішенням журі на обласних змаганнях нашу громаду будуть представляти команда Роганського аграрного ліцею (перший віковий дивізіон) і команда Роганської гімназії (другий віковий дивізіон). Бажаємо здоров’я і успіхів у підготовці до змагань нашим юним спортсменам!

Захід був проведений із додержанням всіх карантинних вимог.